1 czerwca 2020,imieniny Justyna, Anieli, Konrada

WHIP CONTEST, KINO PLENEROWE ORAZ INNE ATRAKCJE PODCZAS DIVERSE DOWNHILL CONTEST - GÓRA ŻAR

Wielkimi krokami zbliża się długo wyczekiwane downhillowe wydarzenie - Mistrzostwa Polski Diverse Downhill Contest (19-20 lipca 2014, Góra Żar). Już teraz Organizatorzy uchylają rąbka tajemnicy atrakcji specjalnych, przygotowanych dla zawodników oraz kibiców...

Jedną z nich jest Diverse Whip Contest, czyli konkurs na najlepszego „whip’a”. Contest zostanie rozegrany na ostatniej hopie na końcu trasy po sobotnich treningach o godz. 19:00. Osoba, która wykona najbardziej stylowego „whip’a” zgarnia bon o wartości 1000 zł do wykorzystania w sklepach Diverse na terenie całej Polski oraz niespodzianki ! Dla najgłośniejszej ekipy kibiców - „krata złocistego napoju” (oczywiście tylko dla pełnoletnich). Udział w Diverse Whip Contest jest otwarty dla wszystkich tych dla których „whip’y” to chleb powszedni.

Dla strudzonych karkołomnymi treningami riderów oraz kibiców czekać będzie specjalnie przygotowana strefa chillout’u i prawdziwe kino plenerowe na wielkim ekranie (8 m x 4 m). W planach luźna atmosfera, napoje chłodząco-relaksujące, trampolina z rowerkiem do nauki tricków i polska premiera filmu Won't Back Down: The Steve Peat Story!

Na deser nie lada gratka dla wszystkich fotografów konkurs fotoreporterski – Diverse Photo Contest na najlepsze zdjęcie z zawodów. Konkurs ogłoszony i rozegrany zostanie na oficjalnym profilu na Facebooku: http://www.facebook.com/downhillcontest.

Do zgarnięcia bony do zrealizowania w sklepach Diverse: 1 miejsce – bon wartości
1000 zł, 2 miejsce – bon wartości 500 zł, 3 miejsce – bon wartości 300 zł.

Oczywiście przez cały dzień zawodów nie zabraknie dj i dobrej muzyki na mecie zawodów oraz w okolicy startu.
15-07-2014 11:23:38 - Wpis utworzył użytkownik admin