21 października 2020,imieniny Urszuli, Hilarego, Jakuba

Miss i Mister Żywiecczyzny 2013

Dwanaście pań oraz siedmiu panów z różnych części powiatu żywieckiego zakwalifikowało się do uczestnictwa w Wyborach Miss i Mistera Żywiecczyzny 2013. Wszyscy mają od 16 do 24 lat. Wyłonieni zostali podczas specjalnych castingów, przeprowadzanych w żywieckim Miejskim Centrum Kultury.
Już 12 października (sobota) w Centrum Rozrywki „Kometa” w Żywcu, przy ulicy Fabrycznej 1, odbędzie się oficjalna prezentacja kandydatek oraz kandydatów uczestniczących w żywieckim konkursie piękności. Podczas imprezy młode panie uczestniczyć będą w wyjątkowym pokazie mody przygotowanym przez firmę „Styl Studio Vena”. Zaprezentują miedzy innymi kolekcję jesienno - zimową, kolekcję „Dres Kod”, a także kolekcję wieczorową. Przewidziano ponadto pokazy tańca Dance Hall oraz taniec brzucha w wykonaniu Kingi Bednarz.

Z kolei panowie pokażą modne stroje męskie, które chętnie są noszone w tym sezonie. Zaprezentują również nowe kolekcje. Oficjalna prezentacja w żywieckim Centrum Rozrywki „Kometa” rozpocznie się o godz. 19.00.
– Mamy nadzieję, że mieszkańcy miasta oraz powiatu pomogą nam wybrać miss i mistera Żywiecczyzny – mówi Marek Regel, dyrektor Miejskiego Centrum Kultury w Żywcu.
Dodaje, że żywiecki konkurs piękności jest prestiżowym wydarzeniem, które organizowane jest po kilu latach przerwy.
– Do współpracy zapraszamy serdecznie sponsorów chcących ufundować nagrody zwycięzcom – dodaje szef MCK.
Bilety w cenie 10 zł od osoby już teraz można nabywać w żywieckim Miejskim Centrum Kultury przy alei Wolności 4, w Centrum Rozrywki „Kometa” w Żywcu przy ulicy Fabrycznej 1, w „Galerii Kolorowa” na osiedlu 700-lecia 9, a także w klubie PRL w Żywcu na osiedlu 700-lecia 9. Szczegóły na stronach internatowych: www.mck.zywiec.pl, www.e-kometa.pl oraz na fanpage MCK Żywiec i CR Kometa.
– W sobotę zapraszamy serdecznie na prezentację kandydatek i kandydatów do Wyborów Miss oraz Mistera, a także na pokaz mody z ich udziałem. Bilety będzie można kupować również w dniu imprezy w żywieckim Centrum Rozrywki „Kometa” – zaznacza dyrektor Regel.
Później rozpocznie się już dyskoteka, którą poprowadzi znany, Wasz ulubiony dj kris d.
Uwaga!!!
Na dyskotekę - od godz. 22.00 wstęp jest bezpłatny!!!

Szczegółowy program imprezy:
12 października – Centrum Rozrywki „Kometa” w Żywcu

- godz. 19.00 - I wyjście - pokaz mody firmy „Styl Studio Vena” (kolekcja jesienno - zimowa)
- godz. 20.00 - II wyjście - pokaz mody firmy „Styl Studio Vena” (kolekcja „Dres Kod”). Po pokazie odbędzie się pokaz tańca Dance Hall w wykonaniu Kingi Bednarz
- godz. 21.00 - III wyjście pokaz mody firmy „Styl Studio Vena” (kolekcja wieczorowa)
- godz. 21.30 - 21.45 - pokaz tańca brzucha w wykonaniu Kingi Bednarz
- godz. 21.45 - losowanie nagród wśród osób, które wypełnią kupon konkursowy dostępny na odwrocie biletu
- od godz. 22.00 - 3.00 - dyskoteka z udziałem kandydatek oraz kandydatów startujących w Wyborach Miss i Mistera Żywiecczyzny 2013 – prowadzi Wasz ulubiony dj kris d

Finał żywieckiego konkursu piękności zaplanowano na 16 listopada w MCK.
10-10-2013 10:35:16 - Wpis utworzył użytkownik admin