20 października 2020,imieniny Ireny, Kleopatry, Jana

Jubileusze małżeńskie w Gminie Czernichów

Już corocznie w kalendarz imprez organizowanych przez Urząd Gminy wpisane są spotkania par małżeńskich, które wspólnie przeżyły 25 i 50 lat. Spotkania takie organizowane są już od ok. 30 lat. W bieżącym roku ta niecodzienna uroczystość odbyła się dnia 27 października..

Spotkanie rozpoczęło się Mszą Św. w Kościele Parafialnym w Międzybrodziu Bialskim koncelebrowaną przez Ks. Dziekana Jana Wodniak – Proboszcza Parafii w Międzybrodziu Bialskim oraz Księdza Proboszcza Parafii Międzybrodzie Żywieckie – Stanisława Budziak , na którą to Jubilaci przybyli z całymi rodzinami.
Dalsza część uroczystości odbyła się w Restauracji Wrzosowa Dolina w Międzybrodziu Bialskim, gdzie dla dostojnych Jubilatów przygotowano poczęstunek przy muzyce.
6 par małżeńskich otrzymało medale „Za Długoletnie Pożycia Małżeńskie od Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Wręczenia medali dokonali; Wójt Gminy – Adam Kos oraz Przewodniczący Gminy – Adam Badan.
Natomiast 32 pary małżeńskie obchodziło jubileusz 25-lecia pożycia małżeńskiego, z tej to okazji otrzymali listy gratulacyjne.

Spotkanie odbywało się w bardzo miłej i serdecznej atmosferze. Jubileusze długoletniego pożycia małżeńskiego należą do uroczystości, w których uczestniczymy z wielkim wzruszeniem. Rocznica ślubu to szczególna okazja aby się zatrzymać i spojrzeć wstecz na to, co zostało osiągnięte w ciągu wspólnego życia.

Jeszcze raz tą droga pragniemy Dostojnym Jubilatom pogratulować tych pięknych Jubileuszy i życzyć wielu kolejnych lat przeżytych w zdrowiu, miłości i wzajemnym szacunku. Życzymy radości z każdego kolejnego dnia i wszelkiej pomyślności , byście mogli Państwo świętować kolejne jubileusze.
20-10-2020 19:59:58 - Wpis utworzył użytkownik